Visit
to read complaints and reviews, or file yours.

Beko D 9432 NM
Ürün Analizi
- Şikayetler
Beko Kategorileri
- Ankastre Fırın 454
- Ankastre Ocak 270
- Ankastre Set 192
- Aspiratör 59
- Blender 57
- Blender Seti 48
- Buharlı Temizleyici 20
- Bulaşık Makinesi 1.804
- Buzdolabı 4.105
- Cep Telefonu 48
- Çamaşır Makinesi 3.539
- Çaycı 407
- Çeyiz Paketi 94
- Davlumbaz 228
- Derin Dondurucu 655
- Dikiş Makinesi 1
- Doğrayıcı 15
- Düdüklü Tencere 20
- Ekmek Kızartma Makinesi 9
- Ekmek Yapma Makinesi 9
- Elektrikli Süpürge 132
- Espresso Makinesi 108
- Fırın 243
- Filtre Kahve Makinesi 24
- Fritöz 32
- Hamur Yoğurma Makinesi 22
- Hava Soğutucu 174
- Hava Temizleyici 13
- Kahve Makinesi 212
- Kahve Öğütücü 4
- Katı Meyve Sıkacağı 11
- Kettle 19
- Kıyma Makinesi 8
- Klima 3.604
- Kombi 243
- Kurutma Makinesi 1.584
- Kurutmalı Çamaşır Makinesi 102
- Mikrodalga 96
- Mikser 6
- Mini Fırın 41
- Mutfak Robotu 14
- Narenciye Sıkacağı 4
- Ocak 283
- Robot Süpürge 385
- Saç Düzleştirici 4
- Semaver 15
- Set Üstü Ocak 88
- Su Arıtma Cihazı 1
- Su Sebili 170
- Süpürge 65
- Şarjlı Süpürge 474
- Şofben 29
- Tablet 5
- Televizyon 1.836
- Termosifon 86
- Termostat 5
- Tost Makinesi 84
- Türk Kahvesi Makinesi 153
- Ütü 105
- Vantilatör 64
- Yazarkasa Pos 1.201
Çok Karşılaştırılanlar
Beko D 9432 NM
Yeni karşılaştırma için model ekle
Ürün Özellikleri
| Boy | 1790 mm |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 680 mm |
| Genişlik | 700 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Toplam İç Hacim | 435 lt |
| Gürültü Düzeyi | 43 dB |
Marka Profili
Pro üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %97